OMIX X7 fotoğraf çekmeyi daha keyifli bir hale getiriyor!

OMIX X7, fotoğraf tutkunları için gelişmiş kamera özellikleri sayesinde en özel anları en net şekilde yakalamayı daha kolay ve daha keyifli bir hale getiriyor.

Her yeni ürününde farklı bir deneyim sunmayı hedefleyen OMIX, son akıllı telefon modeli X7 ile kullanıcıların beklentilerini bir kez daha karşılamayı amaçlıyor. Bu model; şık tasarımı, cam arka kapağı ve siyah, beyaz, mor olmak üzere üç farklı renk seçeneği ile her zevke hitap ederek tarzınızı yansıtmanıza imkân sağlıyor.

OMIX X7, bakış açınızı değiştirecek karelerle birlikte; panoramik çekimden gece moduna kadar çeşitli özelliklerin olduğu geniş bir çekim yelpazesi sunuyor. Ön kısmındaki yüksek çözünürlüklü 16MP selfie kamerası, pürüzsüz özçekimler yapmanıza ve portre modu gibi kişiselleştirilebilir seçenekleri kullanmanıza olanak tanıyor.

Arka kısımdaki 50MP ana kamerayla detaylı ve net fotoğraflar çekme imkanı sunan OMIX X7, 5MP ultra geniş açı ile de özellikle manzara ve toplu çekimlerde daha geniş bir çerçeveden dünyaya bakmanızı sağlıyor.

Ayrıca, 2MP derinlik sensörü sayesinde arka planı en üst düzeyde bulanıklaştırarak portre çekimlerde yalnızca istediğiniz kişi veya nesneleri ön plana çıkarıyor. 

Birçok çekim modu ile zenginleştirilen OMIX X7, panoramik çekim modunda geniş manzaraları tek bir karede yakalamanıza olanak tanırken, gece çekim modunda düşük ışıklı ortamlarda bile net ve canlı fotoğraflar elde etmenizi sağlıyor.

Ağır çekim modunda ise hareketli anları ve nesneleri detaylı bir şekilde inceleme fırsatı sunuyor.

Gündüz ya da gece, iç veya dış mekân fark etmeksizin her anınızı üst düzey kalitede kaydeden OMIX X7, çoklu kamera sistemi ile sizi adeta profesyonel bir fotoğrafçı gibi hissettiriyor. 

Ayrıca OMIX X7, FHD+ ekranı ve 120 Hz ekran yenileme hızıyla en hareketli sahnelerde dahi akıcılık sağlayarak her detayı canlı ve net bir şekilde yaşatıyor. Böylece çekilen video ve fotoğrafların yanı sıra video oyunlarının, dizilerin ve filmlerin de her anını sunduğu görüntü kalitesiyle zenginleştiriyor. 

OMIX, X7 ile har anı yakalamaya ve her anınızı benzersiz kılmaya davet ediyor.

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x